Декоративни LED светла за чадори Декор за надворешен двор KF90001

Краток опис:


 • Место на потекло:Хуижоу, Гуангдонг, Кина
 • Начин на соработка:Прилагоден производ (OEM)
 • Минимална количина на нарачка:1000 комплети (околу 500 комплети)
 • Способност за снабдување:200.000 Парчиња месечно.
 • Апликации:Забава, градина, двор и други украсни светилки
 • Услови на плаќање:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Детали за производот

  Процес на приспособување

  Обезбедување на квалитет

  Ознаки на производи

  Модел на производ: KF90001


 • Претходно:
 • Следно:

 • Увозот на украсни жици, светла за новини, самовила, светла со соларна енергија, чадори за двор, свеќи без пламен и други производи за осветлување на двор од фабриката за осветлување Zhongxin е прилично лесен.Бидејќи ние сме извозно ориентиран производител на производи за осветлување и работиме во индустријата повеќе од 13 години, длабоко ја разбираме вашата загриженост.

  Дијаграмот подолу јасно ја илустрира постапката за нарачка и увоз.Одвојте една минута и прочитајте внимателно, ќе откриете дека постапката за нарачка е добро дизајнирана за да се осигура дека вашиот интерес е добро заштитен.А квалитетот на производите е токму она што го очекувавте.

  Customaztion Process

   

  Услугата за приспособување вклучува:

   

  • Прилагодено Декоративни светла за двор, големина и боја на сијалицата;
  • Прилагодете ја вкупната должина на брои жици и светилки;
  • Прилагодете ја кабелската жица;
  • Прилагодете го декоративниот материјал за облека од метал, ткаенина, пластика, хартија, природен бамбус, ПВЦ ратан или природен ратан, стакло;
  • Прилагодете ги материјалите што се совпаѓаат на посакуваното;
  • Прилагодете го типот на извор на енергија за да одговара на вашите пазари;
  • Персонализирајте го производот и пакетот за осветлување со логото на компанијата;

   

  Контактирајте несега да провериме како да поставите сопствена нарачка кај нас.

  ZHONGXIN Lighting е професионален производител во индустријата за осветлување и во производството и трговијата на големо со украсни светилки повеќе од 13 години.

  Во ZHONGXIN Lighting, ние сме посветени да ги надминеме вашите очекувања и да го обезбедиме вашето целосно задоволство.Значи, инвестираме во иновации, опрема и нашите луѓе за да се осигураме дека ги обезбедуваме најдобрите решенија за нашите клиенти.Нашиот тим од висококвалификувани вработени ни овозможува да обезбедиме сигурни, висококвалитетни решенија за интерконекција што ги исполнуваат очекувањата на клиентите и прописите за усогласеност со животната средина.

  Секој од нашите производи е предмет на контрола низ синџирот на снабдување, од дизајн до продажба.Сите фази на производниот процес се контролирани со систем на процедури и систем на проверки и записи кои го обезбедуваат потребното ниво на квалитет во сите операции.

  На глобалниот пазар, Седекс СМЕТА е водечка деловна асоцијација за европска и меѓународна трговија која ги носи трговците на мало, увозниците, брендовите и националните асоцијации да ја подобрат политичката и правната рамка на одржлив начин.

   

  За да ги задоволиме уникатните барања и очекувања на нашите клиенти, нашиот тим за управување со квалитет го промовира и поттикнува следново:

  Постојана комуникација со клиентите, добавувачите и вработените

  Континуиран развој на менаџмент и техничка експертиза

  Континуиран развој и усовршување на нови дизајни, производи и апликации

  Стекнување и развој на нова технологија

  Подобрување на техничките спецификации и услугите за поддршка

  Континуирано истражување за алтернативни и супериорни материјали

   

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја