Drita dekorative LED ombrellë për Patio të jashtme Dekor KF90001

Përshkrim i shkurtër:


 • Vendi i origjinës:Huizhou, Guangdong, Kinë
 • Mënyra e Bashkëpunimit:Produkt i personalizuar (OEM)
 • Sasia minimale e porosisë:1000 grupe (rreth 500 grupe)
 • Aftësia e furnizimit:200,000 copë në muaj.
 • Aplikimet:Festa, Kopshti, Oborri dhe drita të tjera dekorative
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Procesi i personalizimit

  Sigurimi i cilësisë

  Etiketat e produktit

  Modeli i produktit: KF90001


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Importi i dritave dekorative të vargut, dritave të reja, dritave të zanave, dritave me energji diellore, dritave të ombrellës së oborrit, qirinjve pa flakë dhe produkteve të tjera të ndriçimit të Patio nga fabrika e ndriçimit Zhongxin është mjaft e lehtë.Meqenëse ne jemi një prodhues i produkteve të ndriçimit të orientuar drejt eksportit dhe kemi qenë në industri mbi 13 vjet, ne i kuptojmë thellësisht shqetësimet tuaja.

  Diagrami më poshtë ilustron qartë procedurën e porosisë dhe importit.Merrni një minutë dhe lexoni me kujdes, do të zbuloni se procedura e porosisë është e dizajnuar mirë për të siguruar që interesi juaj të mbrohet mirë.Dhe cilësia e produkteve është pikërisht ajo që prisnit.

  Customaztion Process

   

  Shërbimi i personalizimit përfshin:

   

  • Përmasa dhe ngjyra e llambës së dritave dekorative me porosi;
  • Personalizo gjatësinë totale të vargut të Dritës dhe numërimit të llambave;
  • Personalizo telin e kabllove;
  • Përshtatni materialin e veshjeve dekorative nga metali, pëlhura, plastika, Letra, Bambu natyral, bastun prej palme kacavjerrëse PVC ose bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, qelqi;
  • Personalizo materialet që përputhen sipas dëshirës;
  • Personalizojeni llojin e burimit të energjisë që të përputhet me tregjet tuaja;
  • Personalizo produktin dhe paketën e ndriçimit me logon e kompanisë;

   

  Na kontaktonitani për të kontrolluar se si të bëni një porosi me porosi me ne.

  ZHONGXIN Lighting ka qenë një prodhues profesionist në industrinë e ndriçimit dhe në prodhimin dhe shitjen me shumicë të dritave dekorative për më shumë se 13 vjet.

  Në ZHONGXIN Lighting, ne jemi të përkushtuar të tejkalojmë pritjet tuaja dhe të sigurojmë kënaqësinë tuaj të plotë.Pra, ne investojmë në inovacion, pajisje dhe njerëzit tanë për t'u siguruar që po ofrojmë zgjidhjet më të mira për klientët tanë.Ekipi ynë i punonjësve shumë të aftë na mundëson të ofrojmë zgjidhje të besueshme dhe me cilësi të lartë të ndërlidhjes që përmbushin pritshmëritë e klientëve dhe rregulloret e pajtueshmërisë mjedisore.

  Secili prej produkteve tona i nënshtrohet kontrollit në të gjithë zinxhirin e furnizimit, nga dizajni në shitje.Të gjitha fazat e procesit të prodhimit kontrollohen nga një sistem procedurash dhe një sistem kontrollesh dhe regjistrimesh që sigurojnë nivelin e kërkuar të cilësisë në të gjitha operacionet.

  Në një treg global, Sedex SMETA është shoqata kryesore e biznesit në tregtinë evropiane dhe ndërkombëtare që sjell shitës me pakicë, importues, marka dhe shoqata kombëtare për të përmirësuar kuadrin politik dhe ligjor në një mënyrë të qëndrueshme.

   

  Për të kënaqur kërkesat dhe pritshmëritë unike të klientëve tanë, Ekipi ynë i Menaxhimit të Cilësisë promovon dhe inkurajon sa vijon:

  Komunikimi i vazhdueshëm me klientët, furnitorët dhe punonjësit

  Zhvillimi i vazhdueshëm i menaxhimit dhe ekspertizës teknike

  Zhvillimi dhe përsosja e vazhdueshme e modeleve, produkteve dhe aplikacioneve të reja

  Përvetësimi dhe zhvillimi i teknologjisë së re

  Përmirësimi i specifikimeve teknike dhe shërbimeve mbështetëse

  Kërkim i vazhdueshëm për materiale alternative dhe superiore

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni