за нас

нашите услуги

s

Секоја година, нашата дизајн и развој тим свртат стотици идеи во популарни производи врз основа на потребата на клиентите и трендот на пазарот.

Продажбата на нашите штабови се посветени на одговарање на вашите барања или било која e-mail во рок од 24 часа.

Нашиот квалитет систем строго ги следат ISO систем и ние сме почестени да се изјаснат за целокупната стапка на враќање под 2% во текот на изминатите години.

Во нашата фабрика и нашата компонента под-фабрики имаме зголемена продукција и задоволството на вработените со вертикални и "посно" производство и монтажа процеси, кои ни наградат со 98% за време на испорака за изминатите години.

нашите производи

Huizhou Zhongxin осветлување копродукции, Ltd, професионален производител специјализирана за блескаво и LED декоративни низа светла, LED светилка, чадор светла, двор светилки, соларни-придвижуван декоративни светилки и производи поврзани градина.

Нашиот тим

Сите членови на менаџерскиот тим на Zhongxin осветлување копродукции, Ltd имаат 5-30 години искуство во низа декоративни светилки, патио осветлување или производи поврзани градина.

нашите клиенти

Ние во моментов служи светски познати клиенти како што Home Depot, Лоу е, Kroger, Ноќевање Бат и потоа, Хоби лоби, Цена Плус светскиот пазар, Albertsons, Joann Ткаенини во САД, Велика Британија и TJX Dunelm во Велика Британија и листата оди натаму.

нашите сертификати

Ние го поминале на фабрика за ревизија на BSCI, SMETA, WCA и кориснички ревизии од страна на клиентите.

Нашата мисија

Да се ​​создаде вредност и профит за клиентите и да се стремиме за здрав и среќен живот за персоналот.WhatsApp Онлајн Chat!