Контактирајте не

адреса

Da Ир Село, Xiaojinkou град, населба Huicheng, Huizhou Сити, провинција Гуангдонг, Кина 516023

телефон

0086-752-6618040

0086-752-6618020

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!