Контактирајте не

Huizhou Zhongxin Lighting Co., Ltd.

Адреса

Село Да Ер, град Xiaojinkou, округ Хуиченг, град Хуижоу, провинција Гуангдонг, Кина 516023

Телефон

0086-752-6618040

0086-752-6618020

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота: од 10 до 14 часот

Недела: Затворено

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?