• q24
 • Q21
 • q25
 • ZX Trade Fair CARDS Jul27
 • Декоративни string светлина

  Декоративни string светлина

  Трансформира затворен и отворен простор со голем избор на прекривки и бои кои одговараат на тековните трендови и личен вкус и изрази.
 • другар светлина

  другар светлина

  Широк избор на форми, материјали и бои да изберете за да ги задоволи сите вкусови, во врата или отворен, Приклучок во или соларната енергија.
 • Патио чадор светлина

  Патио чадор светлина

  Над, под, надвор и висат предмети приказ на располагање со батерија / соларна енергија.
 • Гроздобер Стринг светлината

  Гроздобер Стринг светлината

  Широк спектар на Едисон стил светилки со Т-приклучоци приклучоци создаде безвременски гроздобер стил низа на светла за отворено.

за нас

Huizhou Zhongxin осветлување копродукции, Ltd професионална производител специјализирана за блескаво и LED декоративни низа светла, LED светилка, чадор светла, двор светилки, соларни-придвижуван декоративни светилки и производи поврзани градина.

Погледнете детали

Градина може да биде повеќе нежно и пријатно.

WhatsApp Онлајн Chat!