Производи

 

Кинески искусен производител и снабдувач на надворешно осветлување

 
Со над 13 години експертиза во работата со нашите клиенти вона големо жичени светла на отворено, на големо светилки на соларна енергија&на големо чадор светлаиновини светлаиндустрија, Zhongxin осветлување е горда да биде професионална Кинажичени светла за внатрешен двор производителотобезбедува иновативни идеи кои ја подобруваат ефикасноста и ефективноста на нашиот партнер.Како професионалецпроизводител на надворешно осветлувањево Кина, имаме фантастичен асортиман на производи од OEM или ODM, клиентите можат да ја прилагодат спецификацијата на светлината со стил, материјал, боја и големина, како и лого и брендови и предмет на одредена количина на мини нарачка и одредено време на производство.
Нема сомнение дека Zhongxin Lighting е вашиот најдобар избор за снабдувач и производител на надворешно осветлување.Имаме свои фабрики и дизајнерски тим, можеме да обезбедиме светилки со соларна енергија како склопувачки фенер иLED свеќакои ги задоволуваат потребите на вашиот пазар.
Имаме реномирана марка со сертификати ITS, SGS, BSCI, Sedex итн. Ви обезбедуваме производи со висок квалитет и ВИП услуга.Ајде да го осветлиме дворот или дворот на вашиот дом, разубавувајќи ја вашата свадба или настан, или сопственик на бизнис кој сака да додаде фактор на чудење во вашиот бар или ресторан, декоративните светла создаваат релаксирачки амбиент за сите да уживаат.
 

123Следно >>> Страница 1/3