Кафе SL- Жица Кејџ Нијанси MYHH93013

Краток опис:

Сет од 8 Декоративни Patio светла, јасна ST40 кафе сијалиците кафеава ниски олово жица, 3.25 "W x5" H лукс светла, олово кабелот: 12 ", крушка проред: 17", опашка кабел: 12 ", 10" осветлени должина, поврзан до 7 поставува together- Метална жица кафез Кафе светла. наведени UL / Околија.


 • ФОБ Цена: TBA
 • Мин.нарачката Количина: 2000 парчиња.
 • Набавка Способност: 160.000 парчиња месечно.
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Сет од 8 Декоративни Patio светла, јасна ST40 кафе сијалиците кафеава ниски олово жица, 3.25 "W x5" H лукс светла, олово кабелот: 12 ", крушка проред: 17", опашка кабел: 12 ", 10" осветлени должина, поврзан до 7 поставува together- Метална жица кафез Кафе светла. наведени UL / Околија.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!