Produktet

 

Prodhues dhe furnizues me përvojë në Kinë për ndriçimin e jashtëm

 
Me mbi 13 vjet ekspertizë në punën me klientët tanë nëme shumicë dritat e jashtme të vargut, me shumicë dritat me energji diellore&me shumicë dritat ombrellëdhedritat e rejaindustria, Zhongxin Lighting është krenare që është Kina profesionaledritat e vargut të oborrit prodhuesiofron ide novatore që përmirësojnë efikasitetin dhe efektivitetin e partnerit tonë.Si profesionistprodhuesi i ndriçimit të jashtëmnë Kinë, ne kemi një gamë fantastike produktesh të OEM ose ODM, klientët mund të personalizojnë specifikimet e dritës me stilin, materialin, ngjyrën dhe madhësinë, si dhe logon dhe markat dhe i nënshtrohen sasisë së caktuar të mini porosive dhe kohës së caktuar të prodhimit.
Nuk ka dyshim se Zhongxin Lighting është zgjidhja juaj më e mirë për furnizuesin dhe prodhuesin e ndriçimit të jashtëm.Ne kemi fabrikat tona dhe ekipin e projektimit, ne jemi në gjendje të sigurojmë dritat me energji diellore si fanar të palosshëm dheQiri LEDtë cilat plotësojnë nevojat e tregut tuaj.
Ne kemi markë me reputacion me çertifikime ITS, SGS, BSCI, Sedex etj. Ne ju ofrojmë produkte me cilësi të lartë dhe shërbim VIP.Le të ndriçojmë oborrin e shtëpisë ose oborrin e shtëpisë tuaj, duke ndriçuar dasmën ose ngjarjen tuaj, ose një pronar biznesi që kërkon të shtojë një faktor wow në bar ose restorant tuaj, dritat dekorative krijojnë një ambient relaksues për të gjithë për t'u shijuar.
 

123Tjetra >>> Faqe 1/3