• q24
 • Q21
 • q25
 • ZX Trade Fair CARDS Jul27
 • Dekorative dritë string

  Dekorative dritë string

  Transformuar hapësira brendshme dhe te jashtme me një përzgjedhje të gjerë e mbulon dhe përfundon që përputhen me trendet aktuale dhe shijet dhe shprehje personale.
 • varëse Dritë

  varëse Dritë

  përzgjedhje të gjerë të formave materialeve dhe përfundon për të zgjedhur për të kënaqur të gjitha shijet, në derë apo në natyrë, Plug në, ose të energjisë diellore.
 • drita Patio Umbrella

  drita Patio Umbrella

  Mbi, nën, artikuj jashtë dhe i varur ekranit në dispozicion me bateri / energjisë diellore.
 • Vintage String Lehta

  Vintage String Lehta

  shumëllojshmëri të gjerë të bulbs stilit Edison me T-Mbulim bazat krijuar një varg të përjetshëm cilësisë së mirë stilin e dritave për në natyrë.

rreth nesh

Huizhou Zhongxin Lighting Co, Ltd, një prodhues i specializuar në flaktë dhe LED dritat dekorative string, qirinj LED, dritat ombrellë, dritat Patio, drita diellore-powered dekorative dhe produkteve të kopshtit të lidhura.

Shiko detajet

Kopsht mund të jetë më i butë dhe aromatik.

WhatsApp Online Chat!