Drita të jashtme LED me energji diellore me shumicë me llamba G50 Globe |ZHONGXIN

Përshkrim i shkurtër:

Me shumicëDritat e jashtme me varg LED me energji diellore nëçmimi i fabrikës.TëDritat e vargut të globit të jashtëm me energji diellorekarakteristika 10ct.Llamba LED Edison G50 me tel kafe 15 ft, jep një shkëlqim të ngrohtë, nostalgjik, lehtë për të krijuar një atmosferë të mrekullueshme ku mund të uleni, të relaksoheni dhe të shijoni mbrëmjen.Llambat LED kanë bazën e prizës Candelabra (E12);Fuqia e ulët dhe energjia diellore, nuk keni nevojë për prizë të jashtme, kurseni para për energjinë elektrike.


 • Numri i modelit.:KF90041-SO-H
 • Lloji i burimit të dritës:LED
 • Rasti:Dasma, Krishtlindje, ditëlindje, çdo ditë
 • Burimi i energjisë:Me energji diellore
 • Karakteristikë e veçantë:I papërshkueshëm nga uji, Dritat në Patio, të Rregullueshme
 • Përshtatje:Paketim i personalizuar (Min. Porosi: 2000 Copë)
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Procesi i personalizimit

  Sigurimi i cilësisë

  Etiketat e produktit

  Karakteristikat:
  1.Varg i dritave të jashtme me energji diellorekrijoni një ambient të ngrohtë dhe të butë për të magjepsur familjen dhe mysafirët tuaj me shkëlqimin e tyre nostalgjik.
  2. Një perfektdritat me fije të jashtme me energji diellorepër ndriçimin e oborrit, kuvertës, verandës, kopshtit, belvederit ose pjergullës kur keni darkë, festë ose bankete dasmash jashtë.
  3. Një zgjidhje ndriçimi simpatike dhe me efikasitet energjie për çdo rast.Ato ofrojnë prekje të përsosur vizuale për bistrot, kafenetë, vela me hije, oborret e shtëpisë, dhomat e gjumit, etj.
  4. Dhe për shkak të qëndrueshmërisë dhe qëndrueshmërisë së shtuar të ofruar nga teknologjia e papërshkueshme nga moti, ato mund të lihen gjatë gjithë vitit, përmes shiut ose shkëlqimit.

  solar powered led outdoor string lights

  përshkrim i produktit

  solar powered string lights outdoor

  Të përfshira aksesorët e instalimit në dy drejtime

  Kunj toke për mbajtje në tokë, montim në mur për instalim në mur.

  solar outdoor lights string

  Zëvendësimi i llambave Edison

  Llamba G50 Globe transparente të bëra nga xhami i trashë për më shumë qëndrueshmëri.Të gjitha llambat testohen mbi 48 orë përpara paketimit.Baza e shandanit C7/E12.

  SPECIFIKIMET:

  Numri i llambave: 10
  Hapësira e llambave: 12 inç
  Madhësia e llambës: H 2,87 inç x W 2 inç.
  Ngjyra e dritës: Dritë e ngrohtë e butë
  Modaliteti i dritës: ON / OFF
  Kordoni i plumbit: 6 këmbë
  Gjatësia e ndriçimit: 9 këmbë
  Gjatësia totale (nga fundi në fund): 15 këmbë
  Paneli diellor: 2V/130mA
  Bateria e rikarikueshme: 1 PC Ni-MH 1.2V AA 800 mAh (e përfshirë)

  Marka:ZHONGXIN

  solar powered outdoor lights string
  Solar powered string lights
  Solar Powered Outdoor LED String Lights

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Pyetje: A janë këto llamba LED?

  A: Absolutisht.Përkundër pamjes klasike retro të llambave, të gjitha dritat tona me fije të oborrit janë LED.Kështu ju merrni pamjen klasike elegante të llambës, por me të gjitha përfitimet e teknologjisë moderne LED.

   

  Pyetje: Si përdoren këto drita dekorative të oborrit?

  Përgjigje: Dritat e vargut të oborrit përdoren shpesh në ambiente të jashtme, shpesh të instaluara përkohësisht për një festë, martesë ose një rast tjetër të veçantë.Siç nënkupton edhe emri, shpesh do t'i gjeni të përdorura në dekorimin e oborreve për një rast festiv.Dhe janë gjithashtu të shkëlqyera për të dekoruar ballkonet e apartamenteve.

   

  Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të varur këto drita?

  Përgjigje: Një shumëllojshmëri metodash dhe materialesh mund të përdoren për instalimin e dritave të vargut të oborrit.Qasja më e mirë, natyrisht, do të varet nga vendosja juaj.

   

  Pyetje: A mund të lihen këto drita jashtë gjatë gjithë vitit?

  Përgjigje: Këto grupe dritash nuk janë vërtet të dizajnuara për të trajtuar ekspozimin e motit në një bazë afatgjatë.Pra, në shumicën e rasteve, është më mirë t'i ndizni këto drita për një ngjarje ose festë dhe më pas t'i hiqni ato.

  Në disa ambiente të jashtme ku dritat mbrohen kryesisht nga moti më i madh (si p.sh. një oborr i mbuluar), ato mund të lihen në vend për një kohë të gjatë.

   

  Na kontaktoni për të realizuar nevojat tuaja për personalizim.

  Importi i dritave dekorative të vargut, dritave të reja, dritave të zanave, dritave me energji diellore, dritave të ombrellës së oborrit, qirinjve pa flakë dhe produkteve të tjera të ndriçimit të Patio nga fabrika e ndriçimit Zhongxin është mjaft e lehtë.Meqenëse ne jemi një prodhues i produkteve të ndriçimit të orientuar drejt eksportit dhe kemi qenë në industri për më shumë se 13 vjet, ne i kuptojmë thellësisht shqetësimet tuaja.

  Diagrami më poshtë ilustron qartë procedurën e porosisë dhe importit.Merrni një minutë dhe lexoni me kujdes, do të zbuloni se procedura e porosisë është e dizajnuar mirë për të siguruar që interesi juaj është i mbrojtur mirë.Dhe cilësia e produkteve është pikërisht ajo që prisnit.

  Customaztion Process

   

  Shërbimi i personalizimit përfshin:

   

  • Përmasa dhe ngjyra e llambës së dritave dekorative me porosi;
  • Personalizo gjatësinë totale të vargut të Dritës dhe numërimit të llambave;
  • Personalizo telin kabllor;
  • Përshtatni materialin e veshjeve dekorative nga metali, pëlhura, plastika, Letra, Bambu natyral, bastun prej palme kacavjerrëse PVC ose bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, qelqi;
  • Personalizo materialet që përputhen sipas dëshirës;
  • Personalizojeni llojin e burimit të energjisë që të përputhet me tregjet tuaja;
  • Personalizo produktin dhe paketën e ndriçimit me logon e kompanisë;

   

  Na kontaktonitani për të kontrolluar se si të bëni një porosi me porosi me ne.

  ZHONGXIN Lighting ka qenë një prodhues profesionist në industrinë e ndriçimit dhe në prodhimin dhe shitjen me shumicë të dritave dekorative për më shumë se 13 vjet.

  Në ZHONGXIN Lighting, ne jemi të përkushtuar të tejkalojmë pritjet tuaja dhe të sigurojmë kënaqësinë tuaj të plotë.Pra, ne investojmë në inovacion, pajisje dhe njerëzit tanë për t'u siguruar që po ofrojmë zgjidhjet më të mira për klientët tanë.Ekipi ynë i punonjësve shumë të aftë na mundëson të ofrojmë zgjidhje të besueshme dhe me cilësi të lartë të ndërlidhjes që përmbushin pritshmëritë e klientëve dhe rregulloret e pajtueshmërisë mjedisore.

  Secili prej produkteve tona i nënshtrohet kontrollit në të gjithë zinxhirin e furnizimit, nga dizajni në shitje.Të gjitha fazat e procesit të prodhimit kontrollohen nga një sistem procedurash dhe një sistem kontrollesh dhe regjistrimesh që sigurojnë nivelin e kërkuar të cilësisë në të gjitha operacionet.

  Në një treg global, Sedex SMETA është shoqata kryesore e biznesit në tregtinë evropiane dhe ndërkombëtare që sjell shitës me pakicë, importues, marka dhe shoqata kombëtare për të përmirësuar kuadrin politik dhe ligjor në një mënyrë të qëndrueshme.

   

  Për të kënaqur kërkesat dhe pritshmëritë unike të klientëve tanë, Ekipi ynë i Menaxhimit të Cilësisë promovon dhe inkurajon sa vijon:

  Komunikimi i vazhdueshëm me klientët, furnitorët dhe punonjësit

  Zhvillimi i vazhdueshëm i menaxhimit dhe ekspertizës teknike

  Zhvillimi dhe përsosja e vazhdueshme e modeleve, produkteve dhe aplikacioneve të reja

  Përvetësimi dhe zhvillimi i teknologjisë së re

  Përmirësimi i specifikimeve teknike dhe shërbimeve mbështetëse

  Kërkim i vazhdueshëm për materiale alternative dhe superiore

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni