Zhongxin News

 • Disa këshilla kur dritat tuaja diellore të jashtme nuk funksionojnë

  Disa këshilla kur dritat tuaja diellore të jashtme nuk funksionojnë

  Nëse keni një kopsht ose ballkon në ajër të hapur, mund të zgjidhni dritat e fenerit diellor për t'i zbukuruar ato.Kur shkoni në ambiente të shkëlqyera jashtë, është gjithmonë një ide e mirë të keni një burim drite të besueshëm dhe të lëvizshëm.Një fener diellor ju ofron aftësi të lehtë karikimi dhe një komod...
  Lexo më shumë
 • Dritat me varg në natyrë Pyetjet e bëra më shpesh

  Dritat me varg në natyrë Pyetjet e bëra më shpesh

  Dritat e jashtme janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të shtuar ndriçimin funksional dhe të ambientit në një mënyrë estetike në çdo oborr të shtëpisë, pavarësisht nëse është një oborr spanjol, kuvertë, me ekran në verandë ose hapësirë ​​tjetër të jashtme, më poshtë janë disa nga pyetjet e kërkuara shpesh...
  Lexo më shumë
 • Udhëzues për blerjen e qirinjve diellorë në natyrë

  Udhëzues për blerjen e qirinjve diellorë në natyrë

  Përdorimi i dritave të qirinjve me energji diellore është një mënyrë e shkëlqyer për të dekoruar shtëpinë tuaj pa ndonjë kosto shtesë për xhepin tuaj si dhe për mjedisin.Qirinjtë ose fenerët tradicionalë kërkojnë një burim konvencional të energjisë.Qirinjtë e dyllit shkrihen, dhe ata që kanë nevojë për energji elektrike...
  Lexo më shumë
 • Pse është i rëndësishëm ndriçimi i jashtëm?

  Pse është i rëndësishëm ndriçimi i jashtëm?

  Një nga arsyet kryesore pse keni nevojë për ndriçim të jashtëm është t'i bëni një mirëseardhje të ngrohtë dhe të ndriçuar mirë kujtdo që vjen në shtëpinë tuaj, përfshirë edhe veten tuaj.Gjithashtu ju lejon të rrisni sigurinë dhe sigurinë tuaj gjatë natës.Gjithashtu do të ishte vërtet e çuditshme të ktheheshit në shtëpi nga puna...
  Lexo më shumë
 • Darka e Festivalit të Varkës së Dragoit

  Darka e Festivalit të Varkës së Dragoit

  Në ditën e pestë të muajit të pestë hënor, po vjen Festivali vjetor i Varkave të Dragoit.Sonte, familja ZHONGXIN Lighting ka pasur një darkë të lumtur të Festivalit të Varkave të Dragoit.Çdo vit në prag të këtij festivali, kompania jonë mban një Dragon Boa madhështore...
  Lexo më shumë
 • Ceremonia Vjetore e Njohjes!

  Ceremonia Vjetore e Njohjes!

  Ceremonia Vjetore e Njohjes së Zhongxin Lighting Co., Ltd. u zhvillua së fundmi me sukses.Evenimenti ishte një aktivitet i rëndësishëm i kompanisë çdo vit, me qëllim njohjen e punonjësve që kanë dhënë kontribut të jashtëzakonshëm për kompaninë dhe shpërblimin e tyre për mjekë...
  Lexo më shumë
 • Si të fuqizoni ndriçimin tuaj të jashtëm pa një prizë të jashtme?

  Si të fuqizoni ndriçimin tuaj të jashtëm pa një prizë të jashtme?

  Ndriçimi i jashtëm është një pjesë thelbësore e çdo kopshti apo hapësire të jashtme.Ai jo vetëm që siguron ndriçim, por gjithashtu i shton bukurinë dhe vlerën estetike pronës.Megjithatë, nëse nuk keni një prizë të jashtme, fuqizimi i ndriçimit tuaj të jashtëm mund të jetë një sfidë.Në këtë art...
  Lexo më shumë
 • Dritë varëse e varur: Një zgjedhje elegante dhe e gjithanshme për shtëpinë tuaj

  Dritë varëse e varur: Një zgjedhje elegante dhe e gjithanshme për shtëpinë tuaj

  Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë për të shtuar pak dhunti dhe personalitet në shtëpinë tuaj, mund të merrni parasysh varjen e dritës varëse.Një dritë varëse është një lloj pajisjeje që varet nga tavani me një kordon, zinxhir ose shufër dhe zakonisht ka një llambë të vetme ose një grup llambash...
  Lexo më shumë
 • A dini disa stile të dritës së çadrës së Patio?

  A dini disa stile të dritës së çadrës së Patio?

  Ka disa stile të dritave të ombrellës së oborrit.Disa lloje të zakonshme përfshijnë dritat e stilit të fenerit, të cilat janë drita portative të pavarura që mund të varen nga poshtë ombrellës së oborrit.Një lloj tjetër janë dritat e shtyllave, të cilat janë një njësi LED që janë ngjitur rreth ...
  Lexo më shumë
 • Drita e vargut diellor të kopshtit në natyrë

  Drita e vargut diellor të kopshtit në natyrë

  Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë për të shtuar pak bukuri dhe ambient në hapësirën tuaj të jashtme, mund të dëshironi të merrni në konsideratë dritat diellore të kopshtit në natyrë.Këto janë drita dekorative që ushqehen nga dielli, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për instalimet elektrike, bateritë ose ...
  Lexo më shumë
 • Dritë qiri diellore për karikimin USB

  Dritë qiri diellore për karikimin USB

  Një dritë qiri diellore me karikim USB është një pajisje që mund të sigurojë një atmosferë të ngrohtë dhe komode për shtëpinë ose hapësirën tuaj të jashtme.Funksionohet nga një bateri e ringarkueshme që mund të karikohet ose nga rrezet e diellit ose nga një kabllo USB.Drita e qiririt ka një efekt dridhje realist...
  Lexo më shumë
 • Drita diellore e qiririt: Një zgjidhje e qëndrueshme dhe elegante e ndriçimit

  Drita diellore e qiririt: Një zgjidhje e qëndrueshme dhe elegante e ndriçimit

  Vitet e fundit, ka pasur një interes në rritje për produkte të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin.Një produkt i tillë që ka fituar popullaritet është drita e qiririt diellor.Kjo zgjidhje inovative e ndriçimit nuk është vetëm miqësore me mjedisin, por gjithashtu i shton një prekje elegance...
  Lexo më shumë
 • Si të sillni një shkëlqim të butë dhe joshëse në kopsht me dritat dekorative me fije?

  Si të sillni një shkëlqim të butë dhe joshëse në kopsht me dritat dekorative me fije?

  Ndriçimi luan një rol vendimtar në oborre, dhe koordinimi i kombinimeve të ndriçimit ndikon drejtpërdrejt në ndjenjën e përgjithshme të oborrit.Vargu i dritës LED që përdoret për të dekoruar ambientin nuk duhet të jetë i panjohur për të gjithë.Nuk është e shtrenjtë, por mund të krijojë...
  Lexo më shumë
 • 17 ide për të krijuar një atmosferë romantike në shtëpi duke përdorur vargje dekorative të lehta

  17 ide për të krijuar një atmosferë romantike në shtëpi duke përdorur vargje dekorative të lehta

  Ndriçimi me të vërtetë ndikon në atmosferën në shtëpinë tonë, duke e bërë atë një vend të ndritshëm ose një vend të shenjtë të zbehtë, një dhomë të gjallë ose një hapësirë ​​romantike dhe komode.Por përdorimi i dritave nuk është vetëm për qëllime ndriçimi, por është thelbësor edhe krijimi i elementeve dekorative romantike.T...
  Lexo më shumë
 • A mund t'i personalizoj dritat e ombrellës së Patio në ngjyra ose dizajne të ndryshme?

  A mund t'i personalizoj dritat e ombrellës së Patio në ngjyra ose dizajne të ndryshme?

  Dritat ombrellë të oborrit mund të jenë një investim i madh për të përmirësuar ambientin e hapësirës suaj të jashtme.Ato ofrojnë një atmosferë të ngrohtë dhe tërheqëse që mund të shijohet gjatë mbledhjeve në mbrëmje dhe ahengjeve në natyrë.Megjithatë, shumë njerëz mund të pyesin veten nëse mund ta personalizojnë dritën...
  Lexo më shumë
 • Si funksionojnë qirinjtë pa flakë?

  Si funksionojnë qirinjtë pa flakë?

  Qirinjtë pa flakë janë bërë gjithnjë e më të njohur për komoditetin, sigurinë dhe aftësinë e tyre për të krijuar një ambient të ngrohtë.Ato janë perfekte për ngjarje, dasma, dekorim shtëpie dhe raste të tjera.Në këtë artikull, ne eksplorojmë se si funksionojnë qirinjtë pa flakë dhe nxjerrim në pah disa nga ...
  Lexo më shumë
 • Si të dekoroni me dritat e vargut jashtë?

  Si të dekoroni me dritat e vargut jashtë?

  Dritat me fije janë një mënyrë e thjeshtë dhe elegante për të ndriçuar hapësirën tuaj të jashtme dhe për të krijuar një atmosferë komode dhe tërheqëse.Pavarësisht nëse dëshironi të shijoni një darkë romantike, një festë të gjallë apo një mbrëmje relaksuese, dritat dekorative me tela mund t'ju ndihmojnë të vendosni tonin dhe stilin tuaj...
  Lexo më shumë
 • Zhongxin Lighting 2023 Shfaqja Kombëtare e Hardware në Las Vegas

  Zhongxin Lighting 2023 Shfaqja Kombëtare e Hardware në Las Vegas

  Shfaqja Kombëtare e Hardware është ekspozita, edukimi dhe platforma më gjithëpërfshirëse që i shërben industrive të harduerit, kopshtarisë, mobilimit dhe dekorimit të shtëpive në Shtetet e Bashkuara.Shitësit me pakicë të dekorimit të shtëpisë, prodhuesit, shoqatat dhe liderët e industrisë...
  Lexo më shumë
 • Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas!

  Gëzuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas!

  Dita vjetore ndërkombëtare e gruas po vjen.Kompania Huizhou Zhongxin Lighting feston këtë ditë çdo vit, dhe këtë vit nuk bën përjashtim.Në këtë ditë të veçantë, për të falenderuar të gjitha gratë punonjëse që kanë punuar shumë dhe për të reflektuar kujdesin e veçantë të kompa...
  Lexo më shumë
 • China Decorative Outdoor String Light Prodhimi me shumicë- Huizhou Zhongxin Lighting

  China Decorative Outdoor String Light Prodhimi me shumicë- Huizhou Zhongxin Lighting

  Huizhou Zhongxin Lighting Co., Ltd. themeluar në vitin 2009, është një prodhues dhe furnizues profesionist i specializuar në projektimin, zhvillimin, prodhimin, përpunimin dhe zgjidhjet e zinxhirit të furnizimit të dritave dekorative të kopshtit dhe festive/shumë sezonale.Fabrika mbulon një...
  Lexo më shumë
 • Ku të shiten me shumicë fenerë diellorë të palosshëm për kampingun?

  Ku të shiten me shumicë fenerë diellorë të palosshëm për kampingun?

  Fenerët diellorë të palosshëm janë një burim i shkëlqyeshëm portativ drite për kamping dhe shëtitje me shpinë.Rënia i bën ato të lehta për t'u bartur dhe drita diellore do të thotë që nuk keni nevojë të merrni pajisje shtesë për t'i mbajtur ato me energji gjatë gjithë udhëtimit tuaj.Ato mund të varen ose vendosen në çdo sipërfaqe të sheshtë...
  Lexo më shumë
 • Trajnim i mirësjelljes së biznesit në ZHONGXIN LIGHTING

  Trajnim i mirësjelljes së biznesit në ZHONGXIN LIGHTING

  Etiketa e biznesit nuk është vetëm e favorshme për të formuar një imazh të mirë personal dhe imazh të korporatës, por edhe një lubrifikant për marrëdhëniet ndërpersonale dhe një krijues i padukshëm i fitimeve të korporatës.Në aktivitetet e biznesit, për të treguar respekt të ndërsjellë, është e nevojshme të pushoni...
  Lexo më shumë
 • Cilat janë avantazhet dhe disavantazhet e dritave string me energji diellore?

  Cilat janë avantazhet dhe disavantazhet e dritave string me energji diellore?

  Dekorimi i dritave me fije është bërë një trend dhe mënyra më e mirë për të dekoruar ambientet e jashtme është përdorimi i dritave diellore të brendshme të jashtme, të cilat janë të lehta për t'u vendosur.Ata gjithashtu nuk kërkojnë kabllo të gjata të energjisë dhe ndihmojnë për të ulur faturën tuaj të energjisë.Cilat janë stacionet diellore...
  Lexo më shumë
 • Cilat janë dritat më të mira diellore të jashtme për të blerë?

  Cilat janë dritat më të mira diellore të jashtme për të blerë?

  Dëshironi të zbukuroni oazin, oborrin e shtëpisë tuaj, oborrin apo edhe ballkonin e apartamentit?Dritat me varg mund t'i shtojnë një vezullim festiv hapësirës suaj që është perfekte për darka romantike në afresk gjatë verës, një orë të lumtur relaksuese në natyrë ose dekorime pushimesh.Megjithatë, tradicionalja...
  Lexo më shumë
 • Si të zvogëloni rrezikun e ndezjes së dritave me energji diellore?

  Si të zvogëloni rrezikun e ndezjes së dritave me energji diellore?

  Nëse jeni të gatshëm të shpenzoni pak më shumë për ndriçimin tuaj të jashtëm, mund të ia vlen të porosisni dritat me energji diellore.Këto drita diellore të jashtme priren të jenë pak më të shtrenjta, por investimi shpesh ia vlen.Energjia diellore nuk kërkon asgjë nga ana juaj, do të thotë...
  Lexo më shumë
 • Çfarë duhet të dini për dritat diellore të jashtme?

  Çfarë duhet të dini për dritat diellore të jashtme?

  Dritat me fije diellore të jashtme janë zgjidhja perfekte për oborrin ose oborrin tuaj.Ata janë me kosto efektive dhe, meqenëse nuk keni nevojë për priza elektrike afër, janë jashtëzakonisht të gjithanshëm.Pa marrë parasysh nëse jeni duke kërkuar për dritat diellore të oborrit në natyrë, dritat bistro, apo thjesht diellore...
  Lexo më shumë
 • Ku të shiten me shumicë dritat dekorative me vargje në natyrë?

  Ku të shiten me shumicë dritat dekorative me vargje në natyrë?

  ZHONGXIN LIGHTING - Prodhuesi profesionist me shumicë i dritave të vargut.Ne jemi të njohur si prodhuesi më i mirë i dritave dekorative me fije, sepse synojmë të ofrojmë mallra me cilësi të lartë me çmimin më të përballueshëm.Portofoli ynë i produkteve është i mbushur me një koleksion masiv ...
  Lexo më shumë
 • Çfarë duhet të kërkoni në dritat e vargut dekorativ me shumicë në natyrë?

  Çfarë duhet të kërkoni në dritat e vargut dekorativ me shumicë në natyrë?

  Në ditët e sotme, dritat dekorative me fije të jashtme përdoren gjerësisht dhe janë një nga mënyrat më të njohura për të ndriçuar hapësirat e jashtme.Pse janë kaq të njohura?Dritat me fije dekorative me shumicë mund të jenë disi dërrmuese.Çfarë duhet të kërkoni në dritat dekorative me shumicë...
  Lexo më shumë
 • Drita me fije dekorative të jashtme me shumicë nga furnizuesi kryesor i Kinës për ndriçimin e jashtëm, Prodhuesi

  Drita me fije dekorative të jashtme me shumicë nga furnizuesi kryesor i Kinës për ndriçimin e jashtëm, Prodhuesi

  Keni nevojë për dritat me fije dekorative të jashtme me shumicë për biznesin me pakicë pa kosto të lartë?Zhongxin ofron një gamë të gjerë dritash me fije dekorative me çmime të përballueshme, duke ju ndihmuar të promovoni performancën e shitjes me pakicë dhe të ndihmoni për të ndriçuar pjesën e jashtme të shtëpisë së klientit tuaj dhe...
  Lexo më shumë
 • Dritat e Krishtlindjeve me shumicë

  Dritat e Krishtlindjeve me shumicë

  Keni nevojë për dritat e Krishtlindjeve me shumicë për një projekt apo për t'u rishitur?Ju keni ardhur në vendin e duhur!Zhongxin Lighting mbart disa mijëra produkte të dritave të Krishtlindjeve me shumicë, duke përfshirë shumëllojshmërinë më të madhe të dritave me fije të Krishtlindjeve në SHBA Nëse jeni një dekorues profesionist ...
  Lexo më shumë
123Tjetra >>> Faqe 1/3