Drita dekorative me varg Patio me llambë Edison Prodhuesi |ZHONGXIN

Përshkrim i shkurtër:

Drita dekorative me varg Patioprodhuar nga Zhongxin Lighting, përmban 20ct.Llamba Edison inkandeshente ST35 me tel kafe 20 ft, jep një shkëlqim të ngrohtë, nostalgjik, i lehtë për të krijuar një atmosferë të mrekullueshme ku mund të uleni, të relaksoheni dhe të shijoni mbrëmjen.Llambat Edison kanë bazën e prizës Candelabra (E12);Fuqia e ulët dhe energjia elektrike, i japin shtëpisë tuaj një ndjenjë të ngrohtë, por moderne të fermës duke shtuar këtoDritat e jashtme të vargut të llambës Edisonnë oborrin ose oborrin e shtëpisë tuaj.


 • Modeli i produktit:KF41070-UL
 • Lloji i burimit të dritës:Inkandeshente
 • Rasti:Dasma, Krishtlindje, ditëlindje
 • Burimi i energjisë:Elektrike me kabllo
 • Karakteristikë e veçantë:I papërshkueshëm nga uji, i lidhur, dritat e vargut të oborrit, të rregullueshme
 • Përshtatje:Paketim i personalizuar (Min. Porosi: 2000 Copë)
 • Detajet e produktit

  FAQ

  Procesi i personalizimit

  Sigurimi i cilësisë

  Etiketat e produktit

  Decorative patio string lights

  Varg dritash lidhëse nga fundi në fund për ambiente të brendshme dhe të jashtme

  Secila fillesë përmban 20 drita (sasia e llambës e personalizuar, jo më shumë se 86 llamba në një fije drite), lidhje paralele nga skaji në skaj, 5 vat për llambë, 100 vat për fije, 20 llamba të qarta, bashkangjitni deri në 4 fije mbulojnë një zonë të madhe, secila prizë ka një grep, e lehtë për t'u ngjitur në gardh, dritare, tavolinë, verandë etj.

  Çertifikuar UL dhe rezistente ndaj motit për përdorim në natyrë

  dritat e jashtme string të qëndrueshmesiguresa e integruar dhe teknologji rezistente ndaj motit.Dritat e nxehta të vargjeve të shitjes mund të dekorojnë oborrin tuaj, të pinë në dimër, BBQ në verë, të argëtohen në vjeshtë, të mbjellin lule në pranverë.

  edison style outdoor string lights
  Edison indoor and outdoor decoration bulb

  Zëvendësimi i llambave Edison

  Llamba të qarta ST35 të bëra nga xhami i trashë për më shumë qëndrueshmëri.Të gjitha llambat testohen mbi 48 orë përpara paketimit.Nëse një llambë digjet, pjesa tjetër mbetet e lehtë.

  end to end connectable

  Dritë me varg që lidhet

  Spina lidhëse me dy dhëmbëza në njërën anë (mashkull) dhe priza e lidhur e hapur në anën tjetër (femër) mundëson lidhjen e 3 fijeve.

  spare fuse

  Siguresa rezervë

  Dritat me fije elektrike ose me një siguresë rezervë të integruar (125V/5A) për zëvendësim të lehtë.

  përshkrim i produktit

  Dritat stringë të jashtme të stilit edison ST35 përfshijnë një fije drite ngjyrë kafe C7 bazë dhe llamba ST35 prej xhami të pastër 5 vat.
  Prizat vendosen çdo 12 inç, nëse një llambë digjet, pjesa tjetër qëndron e ndezur.
  Llambat tona me bazë nikel ST35 5 Watt C7 (E12) janë 1,38" të gjera dhe 2,38" të larta.
  Teli i jashtëm me matës Heavy Duty 20 XTW (maksimumi 432 watts).
  Prodhuar me tela, priza dhe priza të testuara me cilësi të lartë UL.
  Gjatësia e telit nga priza deri te llamba e parë është 6 inç, përdorim i brendshëm dhe i jashtëm.

  SPECIFIKIMET:

  1. Numri i llambave: 20

  2. Madhësia e llambës: H2,38 x W 1,38 inç

  3. Lloji i llambës dhe prizës: ST35 /C7/ E12 Baza e shandanit

  4. Fuqi: 5 W për llambë / 100 W për varg

  5. Gjatësia totale (nga fundi në fund): 20 ft

  6. Lidheni deri në maksimum.prej 4 fijeve të të njëjtit stil

  7. UL Listuar për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm

  8. Çdo grup dritash me fije është i mbushur me Një (1) siguresë rezervë

  Gjatesia totale 20 FT
  Gjatësia e ndriçuar 19 FT
  Kordoni plumbi 1FT
  Ngjyra e telit E zezë / kafe / jeshile / e bardhë
  Përfundo E qartë
  Materiali Xham, Plastikë, Bakër
  Burimi i energjisë Elektrike, Plug-in
  Tensioni 120 volt
  Fuqi 5 vat
  Fuqia totale e vlerësuar 120 V, 60 Hz, 100 Watt
  Lloji i llambës Inkandeshente
  E lidhshme nga fundi në fund Po, deri në 4 grupe (maksimumi 432 Watt)
  Edison indoor and outdoor decoration
  Edison indoor and outdoor decoration
  Edison indoor and outdoor decoration bulbs
  Edison indoor and outdoor decoration plug and bulb

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Pyetje: Si përdoren këto drita dekorative të oborrit?

  Përgjigje: Dritat e vargut të oborrit përdoren shpesh në ambiente të jashtme, shpesh të instaluara përkohësisht për një festë, martesë ose një rast tjetër të veçantë.Siç nënkupton edhe emri, shpesh do t'i gjeni të përdorura në dekorimin e oborreve për një rast festiv.Dhe janë gjithashtu të shkëlqyera për të dekoruar ballkonet e apartamenteve.

   

  Pyetje: Cila është mënyra më e mirë për të varur këto drita?

  Përgjigje: Një shumëllojshmëri metodash dhe materialesh mund të përdoren për instalimin e dritave të vargut të oborrit.Qasja më e mirë, natyrisht, do të varet nga vendosja juaj.

   

  Pyetje: A mund të lihen këto drita jashtë gjatë gjithë vitit?

  Përgjigje: Këto grupe dritash nuk janë vërtet të dizajnuara për të trajtuar ekspozimin e motit në një bazë afatgjatë.Pra, në shumicën e rasteve, është më mirë t'i ndizni këto drita për një ngjarje ose festë dhe më pas t'i hiqni ato.

  Në disa ambiente të jashtme ku dritat mbrohen kryesisht nga moti më i madh (si p.sh. një oborr i mbuluar), ato mund të lihen në vend për një kohë të gjatë.

   

  Pyetje: A janë të lidhur nga fundi në fund?

  Përgjigje: Deri në 4 prej këtyre grupeve të dritave mund të lidhen në një fije të vetme dhe i gjithë teli mund të lidhet në një prizë të vetme elektrike ose kordon zgjatues.Lidhja e shumë dritave të vargjeve është shumë e thjeshtë.Filloni duke lidhur dy dhe duke shtuar më shumë nga atje.Në thelb, përdorni spinën e prizës mashkullore të njërit varg dhe skajin femëror të tjetrit.Më pas, mbështillni prizat me shirit elektrik për të siguruar lidhjen dhe për të parandaluar hyrjen e lagështirës.

   

  Pyetje: A janë këto llamba LED?

  Përgjigje: Të dy llambat LED dhe llambat inkandeshente janë të disponueshme, kërkesa për personalizim është e mirëseardhur.

   

  Pyetje: A duhet të futen dritat në prizë?

  Përgjigje: Thjesht futini në prizë dhe sigurohuni që të ndizen të gjitha.Nëse gjithçka funksionon, hiqni dritat nga priza dhe filloni.Nëse jeni duke punuar me llamba veçanërisht të mëdha ose delikate, mund t'i hiqni ato nga fijet ndërsa punoni.Për shkak se shumica e dritave me fije futen në priza në mur, nuk do t'ju duhet të punoni me shumë tela elektrikë.
  Dritat e oborrit me energji diellore janë gjithashtu të disponueshme sipas kërkesës tuaj.na kontaktoni për të realizuar nevojat tuaja për personalizim.

  Importi i dritave dekorative të vargut, dritave të reja, dritave të zanave, dritave me energji diellore, dritave të ombrellës së oborrit, qirinjve pa flakë dhe produkteve të tjera të ndriçimit të Patio nga fabrika e ndriçimit Zhongxin është mjaft e lehtë.Meqenëse ne jemi një prodhues i produkteve të ndriçimit të orientuar drejt eksportit dhe kemi qenë në industri mbi 13 vjet, ne i kuptojmë thellësisht shqetësimet tuaja.

  Diagrami më poshtë ilustron qartë procedurën e porosisë dhe importit.Merrni një minutë dhe lexoni me kujdes, do të zbuloni se procedura e porosisë është e dizajnuar mirë për të siguruar që interesi juaj të mbrohet mirë.Dhe cilësia e produkteve është pikërisht ajo që prisnit.

  Customaztion Process

   

  Shërbimi i personalizimit përfshin:

   

  • Përmasa dhe ngjyra e llambës së dritave dekorative me porosi;
  • Personalizo gjatësinë totale të vargut të Dritës dhe numërimit të llambave;
  • Personalizo telin e kabllove;
  • Përshtatni materialin e veshjeve dekorative nga metali, pëlhura, plastika, Letra, Bambu natyral, bastun prej palme kacavjerrëse PVC ose bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, qelqi;
  • Personalizo materialet që përputhen sipas dëshirës;
  • Personalizojeni llojin e burimit të energjisë që të përputhet me tregjet tuaja;
  • Personalizo produktin dhe paketën e ndriçimit me logon e kompanisë;

   

  Na kontaktonitani për të kontrolluar se si të bëni një porosi me porosi me ne.

  ZHONGXIN Lighting ka qenë një prodhues profesionist në industrinë e ndriçimit dhe në prodhimin dhe shitjen me shumicë të dritave dekorative për më shumë se 13 vjet.

  Në ZHONGXIN Lighting, ne jemi të përkushtuar të tejkalojmë pritjet tuaja dhe të sigurojmë kënaqësinë tuaj të plotë.Pra, ne investojmë në inovacion, pajisje dhe njerëzit tanë për t'u siguruar që po ofrojmë zgjidhjet më të mira për klientët tanë.Ekipi ynë i punonjësve shumë të aftë na mundëson të ofrojmë zgjidhje të besueshme dhe me cilësi të lartë të ndërlidhjes që përmbushin pritshmëritë e klientëve dhe rregulloret e pajtueshmërisë mjedisore.

  Secili prej produkteve tona i nënshtrohet kontrollit në të gjithë zinxhirin e furnizimit, nga dizajni në shitje.Të gjitha fazat e procesit të prodhimit kontrollohen nga një sistem procedurash dhe një sistem kontrollesh dhe regjistrimesh që sigurojnë nivelin e kërkuar të cilësisë në të gjitha operacionet.

  Në një treg global, Sedex SMETA është shoqata kryesore e biznesit në tregtinë evropiane dhe ndërkombëtare që sjell shitës me pakicë, importues, marka dhe shoqata kombëtare për të përmirësuar kuadrin politik dhe ligjor në një mënyrë të qëndrueshme.

   

  Për të kënaqur kërkesat dhe pritshmëritë unike të klientëve tanë, Ekipi ynë i Menaxhimit të Cilësisë promovon dhe inkurajon sa vijon:

  Komunikimi i vazhdueshëm me klientët, furnitorët dhe punonjësit

  Zhvillimi i vazhdueshëm i menaxhimit dhe ekspertizës teknike

  Zhvillimi dhe përsosja e vazhdueshme e modeleve, produkteve dhe aplikacioneve të reja

  Përvetësimi dhe zhvillimi i teknologjisë së re

  Përmirësimi i specifikimeve teknike dhe shërbimeve mbështetëse

  Kërkim i vazhdueshëm për materiale alternative dhe superiore

   

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni