Fener diellor me korniza metalike me dorezë të varur

Përshkrim i shkurtër:


 • Vendi i origjinës: Huizhou, Guangdong, Kinë
 • Mënyra e Bashkëpunimit: Produkt i personalizuar (OEM)
 • Sasia minimale e porosisë: 1000 grupe (rreth 500 grupe)
 • Aftësia e furnizimit: 200,000 copë në muaj.
 • Aplikimet: Festa, Kopshti, Oborri dhe drita të tjera dekorative
 • Kushtet e pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Modeli i produktit: KF61071

  Fenerë metalikë me energji diellore/me bateri, me veshje metalike dhe dorezë të varur

  ME TELI MË TË TRASHË. Llamba Edison me 10 LED brenda

  LED e bardhë e ngrohtë

  Madhësia e fenerit: Diametër: 5,31”x7,08” H —Fanari i stilit diamanti.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni