100 Mini LED drita diellore për pushime në natyrë

Përshkrim i shkurtër:


 • Pako 50-199: 5,59 dollarë amerikanë
 • 200 ~ 499 Paketa: 5,49 dollarë amerikanë
 • 500 ~ 999 Paketa: 5,19 dollarë amerikanë
 • 1000-5000 Paketa: 4,99 dollarë amerikanë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  • Emri i produktit: Drita diellore LED me varg ndriçimi i jashtëm për dekorimin e festave
  • Modeli i produktit: KF67018-SO
  • Shërbimi i zgjidhjeve të ndriçimit: Dizajn i ndriçimit dhe qarkut
  • Efikasiteti ndriçues (lm/w): 30
  • Tensioni i hyrjes (V): 1.2
  • Fluksi i ndritshëm i llambës(lm):30)”>CRI (Ra>):80
  • Këndi i rrezes (°): 360
  • Temperatura e punës (℃): -20 – 65
  • Jetëgjatësia e punës (Ora): 3000
  • Materiali i trupit të llambës: PVC
  • Vlerësimi IP: IP44
  • Certifikimi: CE, UL
  • Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë
  • Emri i markës: OEM
  • Aplikimi: Kopsht
  • Burimi i dritës: LED, LED
  • Garancia (vit): 1-vjet
  • Furnizimi me energji elektrike: Diellor, Energji diellore
  • Sasia e llambës: 100
  • Ngjyra: E qartë
  • Ngjyra e telit: kafe
  • Modaliteti: ON/OFF
  • Stili: Dekor LED
  • Përdorimi: Dekor i Jashtëm
  • Paketimi: Kuti+Karton

  https://www.zhongxinlighting.com/

  https://www.zhongxinlighting.com/

  https://www.zhongxinlighting.com/

  https://www.zhongxinlighting.com/

  https://www.zhongxinlighting.com/

  https://www.zhongxinlighting.com/


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni