photo.

По-перше, Олімпійські ігри в Токіо будуть перенесені на 2021 рік

Пекін, 24 березня (за пекінським часом) — Міжнародний олімпійський комітет (МОК) та Організаційний комітет Ігор XXIX Олімпіади (BOCOG) у Токіо оприлюднили в понеділок спільну заяву, в якій офіційно підтвердили перенесення Ігор у Токіо на 2021 рік. Ігри в Токіо стали першою перенесенням в сучасній історії Олімпійських ігор.30 березня МОК оголосив, що перенесені Олімпійські ігри в Токіо відбудуться 23 липня, сонцестояння 8 серпня 2021 року, а Паралімпійські ігри в Токіо відбудуться 24 серпня, сонцестояння 5 вересня 2021 року. Наперед, як було заплановано, Олімпійський комітет Токіо розробляє протиепідемічні заходи для всіх учасників.

По-друге, через епідемію світ спорту тимчасово призупинили

Починаючи з березня, постраждалих від спалаху, включаючи Олімпійські ігри в Токіо, Кубок Америки, Євро-футбол, чемпіонати світу з футболу, легкої атлетики, включаючи важливі спортивні події, оголосили про серію міжнародних, міжконтинентальних розширень, п'яти Європейських футбольних ліг, північ Американська хокейна та бейсбольна ліга професійні види спорту були порушені, Вімблдон, ігри Всесвітньої волейбольної ліги були скасовані, наприклад, спортивний світ, який був у ситуації локауту.16 травня відновилася ліга Бундесліги, відтоді відновилися матчі з різних видів спорту.

По-третє, Олімпійські ігри в Парижі додали брейк-данс та інші чотири основні елементи

До офіційних програм Олімпійських ігор 2024 року в Парижі додано брейк-данс, скейтбординг, серфінг та змагання зі скелелазіння.Скейтбординг, серфінг та змагання зі скелелазіння дебютують на Олімпійських іграх у Токіо, а брейк-данс дебютує на Олімпійських іграх у Парижі.Вперше в Парижі буде 50% чоловіків і 50% жінок, що зменшить загальну кількість медалей з 339 у Токіо до 329.

По-четверте, втрата суперзірки в міжнародному спортивному світі

Відомий американський баскетболіст Кобі Брайант загинув у катастрофі вертольота в Калабасасі, Каліфорнія, 26 січня за місцевим часом.Йому був 41 рік. Легенда аргентинського футболу Дієго Марадона помер від раптової зупинки серця у своєму будинку в четвер у віці 60 років. Смерть Кобі Браянта, який привів "Лос-Анджелес Лейкерс" до п'яти титулів НБА, і Дієго Марадони, якого вітали як один із найвидатніших футболістів усіх часів, викликали великий шок і біль у міжнародної спортивної спільноти та вболівальників.

П'ять, Левандовскі вперше виграє нагороду найкращого гравця року світу

Церемонія нагородження FIFA 2020 відбулася в Цюріху (Швейцарія) 17 грудня за місцевим часом і вперше пройшла онлайн.Форвард Польщі Левандовскі, який грав за німецьку "Баварію", вперше в кар'єрі став найкращим гравцем світу, перемігши Кріштіану Роналду і Мессі.У минулому сезоні 32-річний Левандовскі забив 55 голів у всіх турнірах, вигравши «Золоту бутсу» у трьох турнірах — Бундеслізі, Кубку Німеччини та Лізі чемпіонів.

Шість, Хемілтон зрівняв рекорд Шумахера в чемпіонаті

Лондон (Рейтер) – Британський гонщик Льюїс Хемілтон виграв Гран-прі Туреччини в неділю, зрівнявшись з німцем Міхаелем Шумахером і виграв свій сьомий чемпіонат серед водіїв.Хемілтон виграв 95 гонок цього сезону, обійшовши Шумахера, який виграв 91, і став найуспішнішим гонщиком в історії Формули-1.

Сім, Рафаель Надаль зрівняв рекорд Роджера Федерера на турнірах Великого шолома

Іспанець Рафаель Надаль переміг сербця Новака Джоковича з рахунком 3:0 і виграв у суботу фінал чоловічого одиночного розряду Відкритого чемпіонату Франції 2020 року.Це був 20-й титул Надаля на турнірах Великого шолома, що зрівняв рекорд швейцарця Роджера Федерера.20 титулів Надаля на турнірах Великого шолома включають 13 титулів Відкритого чемпіонату Франції, чотири титули Відкритого чемпіонату США, два титули Вімблдону та один Відкритий чемпіонат Австралії.

Вісім, було побито ряд світових рекордів середніх і довгих дистанцій

Хоча сезон легкої атлетики на відкритому повітрі цього року різко скоротився, ряд світових рекордів у бігу на середні та довгі дистанції було встановлено один за одним.Джошуа Чептегей з Уганди в лютому переміг 5 км серед чоловіків, а в серпні та жовтні – на 5 000 та 10 000 м серед чоловіків.Крім того, Гієді з Ефіопії побив світовий рекорд на дистанції 5000 метрів у жінок, Канді з Кенії побив світовий рекорд у півмарафоні серед чоловіків, Мо Фарах з Великобританії та Хасан з Голландії побили одногодинний рекорд у чоловіків і жінок відповідно.

Дев'ять, багато рекордів було встановлено у п'яти головних європейських футбольних лігах

Рано вранці 3 серпня (за пекінським часом) у фінальному турі Серії А завершилися п’ять головних європейських футбольних ліг, які були перервані через епідемію, і встановили низку нових рекордів."Ліверпуль" вперше виграв Прем'єр-лігу, на сім ігор достроково і найшвидше за всю історію.Мюнхенська Баварія виграла Бундеслігу, Кубок Європи, Кубок Німеччини, Суперкубок Німеччини та Суперкубок Європи.«Ювентус» здобув свій дев’ятий поспіль титул чемпіона Серії А на два тури раніше запланованого;Мадридський "Реал" у другому раунді переміг "Барселону" і здобув титул чемпіона Ла Ліги.

Десять зимових Юнацьких Олімпійських ігор пройшли в Лозанні, Швейцарія

9 січня, сонцестояння, 22 січня, треті зимові юнацькі Олімпійські ігри відбулися в Лозанні, Швейцарія.На зимових Олімпійських іграх буде 8 видів спорту та 16 видів спорту, серед яких додадуться лижі та альпінізм, а також хокей із змаганням 3-на-3.Всього в іграх взяли участь 1872 спортсмени з 79 країн і регіонів, що є найбільшою кількістю за всю історію.

Час розміщення: 26 грудня 2020 р