10 dritat më të njohura të qirinjve diellorë në natyrë në 2020

1.Qirinjtë e dritave të çajit me fener diellor, ZHONGXIN

Solar Tea Lights Flameless LED Holiday Decoration

Këta qirinj klasikë me madhësi standarde nga Zhongxin krijojnë humorin e përsosur për festimet e festave, dasmat, festat dhe projektet e tjera DIY.

Amazon ofron gjithashtu një garanci cilësore 1-vjeçare për këtë produkt.Ju mund ta zëvendësoni ose ktheni produktin në çdo kohë dhe për të cilin do të rimbursoheni.Ju lutemi kontaktoni drejtpërdrejt shitësin nëse lind ndonjë problem cilësie.

Çdo qiri mund të përshtatet lehtësisht në mbajtëse të ndryshme çaji, fenerë, qendra tavoline dhe çanta ndriçuese.

Ata janë pa tym dhe pa flakë dhe përsërisin pamjen e efektit të një qiri natyral, ofrojnë një efekt dridhje realist me një LED qelibar që vezullon.

Një panel diellor prej 2 V 30 mA është vendosur në produkt, i cili mbledh dhe ruan energji gjatë ditës kur mbahet nën diell.Ato janë me energji diellore dhe të lehta për t'u përdorur dhe ndriçohen deri në 5 orë me një karikim të plotë.

Këto qirinj me drita çaji kanë gjithashtu një shkallë të papërshkueshme nga uji IP44 dhe të mbrojtur nga uji që spërkat nga të gjitha drejtimet.

Mund t'i përdorni në ballkonin, oborrin, shtegun, kopshtin tuaj dhe si dhurata për të dashurit tuaj.Ato gjithashtu mund të dekorohen gjatë Halloween dhe Krishtlindjeve.

2.Qirinj në natyrë me energji diellore

Solar Candles Outdoor Flicker LED Lighting Decor

LAMPLUST ofron një grup me 3 qirinj me shtylla me skaj të shkrirë me madhësi të ndryshme që përdorin panele diellore për të prodhuar dritë të ngrohtë të bardhë LED.

Këto shtylla klasike ndizen automatikisht në perëndim të natës dhe qëndrojnë të ndezura për 8+ orë. përfshin 3 qirinj të stilit të shtyllave në rrëshirë të bardhë.

Ata kanë një diametër prej 3 inç me gjatësi të ndryshme të dimensioneve të vogla (4 inç), të mesme (5 inç) dhe të mëdha (6 inç).

Ato janë rezistente ndaj ujit, me një vlerësim IP34, për përdorim të jashtëm në të gjitha kushtet e motit të shfaqura në tavolinën tuaj të oborrit, shkallët e verandës ose pragun e dritares pa u shqetësuar për shiun.Por mos e zhytni plotësisht produktin në ujë.

Këto shtylla klasike nuk shkrihen dhe nuk kanë ndonjë erë të fortë.Ato lëshojnë një dritë të ngrohtë LED me ngjyrë të bardhë me një temperaturë prej 2700 Kelvin.

Çdo qiri i jashtëm përmban një LED të bardhë të ndezur dhe të ngrohtë për një efekt ndriçimi realist dhe një bateri të ringarkueshme AA 1.2V / 300mAh NI-MH me një kapacitet të qëndrueshëm prej 8 orësh.

Amazon gjithashtu ofron mbështetje falas për këtë produkt.Në rast se produkti juaj nuk funksionon siç pritet, mund të merrni ndihmë për punën përmes një telefonate ose mesazheve të shitësit.Kjo paketë qirinjsh plastikë me 3 energji diellore ka një garanci 90-ditore.

Mund t'i përdorni në festën tuaj të kopshtit, oborrin, përvjetorët e dasmave dhe gjithashtu si dekorim tavoline.

3.Qirinjtë e çajit me drita diellore 6 copë

solar candle

Është e lehtë për t'u përdorur dhe vendosni pjesën e sipërme të qirinjve nën diell, ndizni çelësin e qirinjve në fund, do të karikohet automatikisht.

Mund të ofrojë efekt realist të dridhjes dhe të karikohet në rrezet e diellit dhe ta përdorë atë gjatë natës, me karbon të ulët dhe Eko-mjedisor.Nuk ka nevoje fare elektrike dhe pa tela.Ata janë më të mëdhenj se dritat e çajit të zakonshëm, sigurojnë rezistencë ndaj shiut dhe pluhurit.Mund ta përdorni jashtë ose brenda.

Qiri i rremë diellor është me energji diellore, pa tym, pa flakë, rezistent ndaj erës, pa rrezik zjarri ose djegie, i sigurt për familjet me kafshë shtëpiake ose fëmijë.

【 Paketa 】: 6 x qiri diellor. 5cm(Dia)*3.1cm(lartësi), Ngjyra e çelur: E bardhë e ngrohtë.

Nëse keni ndonjë problem, ju lutemi kontaktoni Scorpio Star.Ata do t'ju përgjigjen sa më shpejt të jetë e mundur dhe do të përpiqen të bëjnë më të mirën për t'ju shërbyer.

4.Qirinj Led Diellor Drita Çaji

solar tea lights

Autbye sjell për ju një set qirinjsh 9-pjesësh të papërshkueshëm nga uji me energji diellore që do të krijojnë një ambient të ngrohtë dhe pa shqetësime për takimin tuaj të ëndrrave.

Qirinjtë kanë një dizajn të trupit të papërshkueshëm nga uji dhe çelësin me mbulesë të papërshkueshme nga uji në pjesën e poshtme.Do të funksionojë mirë jashtë, pavarësisht nëse bie shi apo i lagësht.

Sensori i muzgut deri në agim e ndez dhe fikon automatikisht qirinjën.Dritat e çajit në mjedisin e errët do të ndizen automatikisht dhe do të fiken automatikisht në një mjedis të ndritshëm.

Vendosni pjesën e sipërme të qirinjve nën diell, ndizni çelësin e qirinjve në pjesën e poshtme, ai do të ngarkohet automatikisht (çelësi duhet të ndizet gjatë karikimit)

Ndezni qirinjtë solar në pjesën e poshtme të tij, më pas vendosni dritat e çajit në mjedisin e errët dhe qirinjtë do të ndizen.

5. TFener diellor AKE ME

solar lantern

Produkti është vlerësuar shumë dhe hyn në kategorinë e zgjedhjes së Amazon.Ka një çmim të mirë dhe në dispozicion për dërgesë menjëherë.

Qiri i fenerit diellor LED Tomshine do të krijojë një ambient qetësues në kopshtin dhe oborrin tuaj.

Ky fener diellor përfshin 1 bateri të ringarkueshme sepse 1 bateri mjafton për panelet diellore.Ju lejon të punoni 8 orë pas karikimit të plotë.

Ai përbëhet nga një metal në ngjyrë bronzi dhe xhami i trashë me një dizajn të thjeshtë romb.Pamja e tij unike vintage do t'ju tërheqë menjëherë sytë dhe do t'ju bëjë të bini pas saj.

Amazon gjithashtu ofron mbështetje falas për produktin për klientët e saj, në rast se produkti juaj nuk funksionon ashtu siç duhet, ose ju përballeni me ndonjë problem gjatë konfigurimit.

Feneri diellor mund të përdoret për një ambient të jashtëm, kopsht, tavolinë, festë dhe më shumë.

6.Fanar diellor Rattan

Solar Rattan Candle Lantern Outdoor with White Color Cover

7. Fener druri diellor

Solar Wood Lantern Garden Party Table Decoration

8. Fener me tela diellore

KF130321

9. Fener qelqi diellor

Hanging Solar Lantern with Tea Candle Lights

1o.Mbajtëse e varur e dritave të çajit diellorSolar Tea Candle Lights Outdoor Lighting Decor

Koleksioni ynë më i fundit i fenerëve të jashtëzakonshëm, të vështirë për t'u rezistuar, është krijuar për të plotësuar një shumëllojshmëri stilesh dhe shijesh të klientëve.

Këto produkte kanë dizajne origjinale të ndërtuara me materiale cilësore të destinuara për përdorim në të gjitha kushtet, duke përfshirë metalin, xhamin, telin, letrën dhe pëlhurën në ndërtimin e tyre.

Qiri diellor LED mundësohet nga panele diellore të fortë dhe të integruar.Pasi të ngarkohen, këta fenerë mund të shfaqen në çdo vend të brendshëm ose të jashtëm.

Pra kjo ishtelista jonë e disa qirinjve të papërshkueshëm nga uji me energji dielloreqë do t'ju ndjekë në udhëtimin tuaj të ardhshëm në ecje ose në darkën tuaj romantike me qirinj LED-faux.

Eshtë e panevojshme të përmendet, këta qirinj LED diellorë janë të papërshkueshëm nga uji, të sigurt dhe më të përshtatshëm se sa më të vjetrit.

Thuaj lamtumirë qirinjve tradicionalë që pikojnë, nëse keni;dhe shikoni këto artikuj pa flakë miqësore me mjedisin.

Redaktori i artikullit: Robert LiZHONG XIN


Koha e postimit: Prill-03-2020